کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه اینترنتی انواع صندل پرستاری

انواع صندل پرستاری که یکی از تجهیزات بیمارستانی محسوب می شود  باعث عدم انتقال بیماری و ویروس از طریق پا به بدن انسان می شود.

انواع صندل پرستاری

صندل های پرستاری در انواع مختلف و جنس های گوناگونی موجود است و به بازار عرصه می گردد.

  • صندلی پرستاری طبی
  • صندل پرستاری پلاستیکی
  • صندل پرستاری رو بسته
  • صندل پرستاری یک بار مصرف
  • صندل پرستاری چرمی

انواع صندل پرستاری

فروش انواع صندل پرستاری

این‌ نوع از صندل ها مانع عبور میکروب و ویروس به محیط بیمارستان و مراکز درمانی می شود و این نوع از صندل ها در مراکز درمانی جزو‌ پرطرفدار و پر فروش ترین دمپایی ها می باشد و صندل پلاستیکی آن با دوام و دارای قیمت بالایی می باشد که از مشخصه های اصلی آن است. هم چنین صندل های رو بسته پرستاری به دلیلی استفاده در اتاق عمل ها از فروش بالایی برخودار است و به علت روبسته بودن آن که مانع انتقال میکروب در اتاق عمل می شود.

بیشتر پرسنل از آن استفاده خواهند کرد صندل های پرستاری چرمی ظاهری مناسب دارند و برای استفاده مداوم از آن کاملا مناسب است زیرا به دلیلی ضاهر و جنس چرمی آن بادوام است و کفی نرم آن باعث شده تا استفاده در روزمره پا را دچار خستگی نکند به علت جنس رویه آن که از  چرم می باشد ضد تعرض است . صندل های طبی به غلت جنبه درمانی آن بین پرستارا فروش بالایی برخودار است زیرا شغل آنان نیاز به ایستادگی و راه رفتن طولانی مدت دارد و این نوع از صندل ها مانع از ایجاد بیماری های پا و مفصل و کمر می شود این صندل ها را می‌توان در سایت های اینترنتی با قیمت عمده خریداری کرد.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید