مشاوره و سفارش

انواع صندل

 یکی از مدل های صندل که مناسب استفاده در چیدمان خانه و جهیزیه عروس می باشد، صندل های مناسب عروس می باشد که طرح ها و مدل های بسیار شیکی از آن در بازار وجود دارد. عرضه این پای افزار ها به صورت عمده، جزئی و همچنین اینترنتی و آنلاین انجام گرفته و افراد مختلف با توجه به امکانات در دسترس شیوه های مختلفی از آن را به کار می برند.
انواع صندل شامل:
۱. صندل اسپرت
۲. صندل ورزشی
۳. صندل چرم
۴. صندل های دخترانه، پسرانه، مردانه و زنانه

بهترین مدل دمپایی

دمپای های مناسب که برای استفاده در سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد باید حتما طراحی استانداری را داشته باشد تا فرد در هنگام پوشیدن آنها احساس امنیت و راحتی داشته باشد.
کف سرویس های بهداشتی با کاشی و سرامیک پوشانده شده است و در صورتی که فرد در هنگام خرید این دمپایی دقت لازم را نداشته باشد ممکن است راه رفتن با آنها خطر آفرین باشد و فرد حین راه رفتن سر بخورد.

کفش چرم

کفش های چرمی دارای دوام زیادی می باشند لیکن غیر ممکن است بتوان از تغییرات جزئی و چین و چروک شدن چرم طبیعی جلوگیری کرد توجه به ملاحظات نگهداری چرم، کمک شایانی به حفظ ظاهر اولیه آن برای چندین سال خواهد نمود. علاوه بر این کفش چرمی که به خوبی از آن نگهداری شده و به صورت منظم (هرهفته) یا در مواقع ضروری واکس و پولیش شود در برابر تاثیرات محیطی و سایش مقاوم تر خواهد بود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع کفش چرم-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع چکمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع دمپایی پلاستيکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

@rimashoes

اینستاگرام

@rimaleathershoes

ایمیل

info@rimashoes.com

واتس اپ

کلیک

درباره ما :

کفش ريما دارای چندین سال سابقه و تخصص در زمینه انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكي می باشد. تنوع بالای محصولات یکی از ویژگی های اصلي مجموعه ما است که می تواند در سایت و شبکه های اجتماعی ما مشاهده کنید. سالم رسیدن کالا ديگر از نقاط قوت كفش ريما است. تا به امروز درصد بالایی از مشتریان ما از خرید خود و معامله با ما راضی بوده اند. قیمت مناسب و رقابتی ديگر ویژگی گروه كفش ريما می باشد. با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما می توانید خرید خود را به راحتی انجام دهید. دفاتر اصلي ما در تبريز، قم و تهران هستند.

مدیر مجموعه کفش ريما

زینب محمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید