کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید و فروش ویژه انواع دمپایی و صندل

انسان های غارنشین بدن خود را با برگ ها می پوشاندند اما کفش نداشتند و پا برهنه بودند ولی بعد از سال ها فهميدند که پا ها را هم می توان به مانند بدن پوشاند و این پیش زمینه ای در جهت تولید کفش بوده است.بعد ها انسان علاوه بر پوشاندن بدن خود پاها را هم که جزو اجزا آسیب پذیر بدن بودند از چیزهای که دور و اطرافشان بود می پوشاندند، از آن جمله می توان به برگ و پوست درختان اشاره کرد که با تسمه به پای انسان بسته می شد، هر چند که از کفش های زمان های باستان چیزی باقی نمانده تا از شکل و شمایلشان بدانیم ولی از دوره روم باستان نمونه هایی باقی مانده است که نشان می دهد تنوع آن ها بالا می باشد. در مناطق گرمسیر کفش ها تبدیل به صندل ها و دمپایی هایی شدند که با استفاده از برگ ها و علف های بافته شده درست می شدند تا پا هوا بخورد و در مناطق سرد کفش ها را با پوست و پشم حیوانات می ساختند تا پاها را گرم نگه دارد و از گزند سرما در امان باشد. در ادامه مطالب با ما همراه باشید تا از تولید، خریدو فروش دمپایی و صندل و انواع کفش و پوتین اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مرکز خرید و فروش ویژه انواع دمپایی و صندل

فروشندگان دمپایی صندل زنانه ارزان قیمت

فروشندگان دمپایی صندل زنانه ارزان قیمت	  در مصر و روم و يونان انواع مختلف از صندل ها مورد استفاده قرار می گرفتند و در ایران هم هفتصد سال قبل از ميلاد از صندل هایی شبيه به صندل های روميان استفاده می شده است علاوه بر آن در کردستان دوخت گیوه از سالیان قبل بوده است، در واقع اقلیم در تولید انواع البسه و کفش تاثیر بسزایی داشته است.

از اولين کار هایی که در تکامل این نوع پاپوش انجام دادند برگرداندن جلوی آن ها بود تا پا در برخورد با اجسام و اشيا قرار نگیرد تا ضربه و آسيب ببيند. بعد ها کفشی به نام کالسيوس را تولید کرند که در دو طرف درز داشتند و پا ها را می پوشاندند و بند آن ها در جلو بسته می شد. از کفش های رايج آن دوره نوعی کفش بود که تا قوزک پا را می پوشاند و چارق نام داشت و بيشتر از چرم و مخمل دوخته می شد، چرم و مخمل مناسب هوا های سردسیر می باشند.

بعد ها برای حفظ پا از رطوبت سعی می کردند کفش ها را با چوب کمی بلندتر کردند تا از زمین فاصله داشته باشد و این اولین قدم در جهت تولید کفش های پاشنه دار بود.

فروشندگان دمپایی صندل زنانه ارزان قیمت ولی با کیفیت خوب را می توان با مراجعه به سایت های مورد اطمینان یافت.

واردات دمپایی صندل شیک پاشنه دار

واردات دمپایی صندل شیک پاشنه دار از کشور های مختلف به خصوص چین به کشور ما انجام می گیرد.

صندل ها انواع مختلف دارند از صندل پاشنه دار تا تخت و صندل لژدار تا بدون لژ که بنابر جنس و کیفیت و گاهی رنگ قیمت آن ها متفاوت می باشد، صندل ها را می توان با توجه به لباس انتخابی اتخاب کرد و همچنین کسانی که کفش های پاشنه دار آن ها را اذیت می کند می توانند کفش لژدار را انتخاب کنند تا هم قد آن ها افزایش یابد و هم اذیت نکند.

در سال های هزار و ششصد میلادی تولید چکمه با ساق های بلند و دهانه باز را انجام دادند که بعد ها در جنگ ها سربازان از آن استفاده می کردند.

نخستین کفاشان کسانی بودند که در خانه خود کار می کردند و مردم برای خرید و دوخت کفش به آن ها مراجعه می کردند و یا کسانی که به خانه های مردم می رفتند و برای افراد خانواده به اندازه نيازشان کفش می دوختند بعد ها توانستند برای کار خود جایی را انتخاب کنند و در آن کار کنند.

تولید کننده جدیدترین مدل های دمپایی صندل

تولید کننده جدیدترین مدل های دمپایی صندلدر سالیان طولانی که ماشین ها کشف نشده بودند دوخت و دوز کفش ها صرفا با دست انجام می شد با کشف ماشین ها انقلاب عظیمی در صنعت تولید کفش به وجود آمد و منجر به تولید کفش های زیباتر و با اندازه های متناسب تر شد و همچنین استفاده از چرم و مخمل گسترده تر شد.

در سال ها قبل کفش به مانند لباس برای مردم مهم نبود ولی بعد ها با پیشرفت هایی که شد کفش اهمیت خود را پیدا کرد و علاقه مردم به آن زیاد شد و این باعث شد که کفش ها زیباتر شوند و تزئینات روی آن ها افزایش یابد.

در ایران هم تولید کفش رواج داشته و در شهر های آن تولید کفش بنابر اقلیم و آب و هوا متفاوت است، مثلا در جنوب که آب و هوا گرم است کفش ها را با برگ و علف های بافته شده درست می کردند تا مناسب آب و هوای منطقه باشد و در شهر ها و استان های سرد مثل کردستان تولید گیوه با وسایلی مثل چرم و پوست حیوانات رواج داشت، که تولید گیوه هنوز در کشورمان هست و مردم از آن استفاده می کنند در بعضی مناطق.

تولید کننده های جدید ترین مدل دمپایی صندل و کفش در بازار به دنبال این هستند که بتوانند تولیداتی هر چقدر نزدیکتر به میل و خواسته مردم تولید کنند تا بتوانند نظرشان را جلب کنند.

بزرگترین تولیدی دمپایی صندل چرم زنانه

بزرگترین تولیدی دمپایی صندل چرم زنانه و انواع کفش های زنانه و مردانه باید به دنبال تولید محصولات استاندارد و خوب با وزن و زیبایی منحصر به فرد باشند تا تولیداتشان خواهان داشته باشد و بتواند نظر افراد را به خود جلب کند.

صندل اصل صندلی است که پا در آن احساس راحتی داشته باشد نه خیلی پاشنه داشته باشد و نه بدون پاشنه باشد پا را اذیت نکند و همچنین وزن مناسبی داشته باشد تا وقتی پا را بلند می کنیم کمر درد نشویم و در کنار این ها زیبا و شکیل بودن کفش و صندل هم مهم است.

یکی از نکات مهم در انتخاب کفش این است که باید متناسب با لباس باشد و متناسب با مکانی که می خواهیم برویم، مثلا صندل مناسب کوهنوردی نیست و اگر کسی قصد کوهنوردی دارد باید کفش و لباس مناسب آن تن کند و یا کتانی مناسب پوشیدن با کت و شلوار و عروسی نیست پس انتخاب کفش بسته به جایی که می خواهیم برویم و لباسی که تن داریم تعیین می گردد.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید