کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت صندل المطراش طبی در دنیا

قیمت صندل المطراش طبی در دنیا در نمایندگی عرضه کننده موجود می باشد. صندل المطراش طبی یکی از پا افزار های با کیفیت و زیبا بوده است. دوام و مقاومت این صندل بسیار بالا بوده است از این محصول بیشتر در کشور های خاورمیانه و کشور های عربی استفاده کنند. صندل مورد نظر با به کارگیری مواد اولیه با کیفیت تولید می شود.

قیمت صندل المطراش طبی در دنیا

خصوصیات صندل المطراش طبی اصل

خصوصیات صندل المطراش طبی اصل خصوصیات صندل المطراش طبی اصل به این صورت بوده است که باعث شده افراد زیادی در داخل کشور از آن استفاده کنند صندل طبی برای راحتی  ساخته شده است و کسانی که به دنبال رفاه خود می باشند به سراغ صندل می روند. از خصوصیات صندل المطراش می توان به این مورد اشاره کرد که این صندل خنک، سبک و راحتی می باشد و بیشتر در فصل گرم سال مورد توجه مشتریان بوده است.

صندل المطراش طبی از مواد اولیه با کیفیتی ساخته شده است به همین دلیل از دوام و مقاومت خوبی برخوردار می باشد طول عمر صندل المطراش بیشتر بوده است و مشتری برای مدت زمان طولانی می تواند از آن استفاده کند.

یکی دیگر از خصوصیات صندل المطراش طبی این بوده که سطح داخلی این صندل به صورت یکنواخت ساخته شده است و وزن بدن در تمام قسمت های پا توزیع می شود و به پا فشاری وارد نمی شود.

صندل المطراش دارای پاشنه استاندارد می باشد این قسمت صندل در این پاافزار طبق استاندارد های جهانی طراحی شده است. کف داخلی این صندل نیز بر اساس شکل پا ساخته شده است این مورد نیز به سلامتی پا کمک می کند و هیچ فشاری به قسمت های مختلف پا وارد نمی شود.

ویژگی دیگر صندل المطراش این بوده که زیره این صندل را با ماده اولیه به نام pu طراحی کرده اند تا پا به خوبی بر روی آن سوار شود. نوع طبی این صندل برای کسانی که مشکلات پا و کمر دارند بهتر بوده است. خصوصیات صندل المطراش طبی به این صورت بوده است که در داخل کشور مشتریان زیادی را برای خود جذب کرده است.

تولیدکننده بهترین صندل المطراش طبی

تولیدکننده بهترین صندل المطراش طبی تولید کننده بهترین صندل المطراش طبی با به کارگیری مواد اولیه و تجهیزات روز دنیا محصول مورد نظر را تولید کرده و روانه بازار فروش خود می کند. مشتریان بهتر است که این صندل را به صورت عمده و بدون واسطه تهیه کنند در این صورت محصول با قیمت مناسبی تهیه می شود.

قیمت صندل طبی نیز به موارد متعددی وابسته می باشد سایز و اندازه این صندل در قیمت آن نیز تاثیر گذار بوده است. تولید صندل المطراش نیز در سطح کشور توسط شرکت های متعددی صورت می گیرد و در انواع بسته بندی های به دست خریدار خود می رسد.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید