کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش دمپایی المطراش درجه یک

فروش دمپایی المطراش درجه یک از طریق این سایت صورت می پذیرد. این سایت به قیمت درب کارخانه و به صورت عمده ای و یا جزئی سفارش مشتریان را قبول می کند. مشتریان مغازه داران و فروشگاه ها در تمام کشور هستند که به صورت عمده ای و با قیمت پایین این محصولات را خریداری می کنند و به صورت جزئی و گران تر می فروشند. دمپایی المطراش درجه یک در دبی ساخته می شود و بعد از ساخت به کشورهای دیگر صادر می گردد. 

فروش دمپایی المطراش درجه یک

بهترین دمپایی های المطراش موجود در ایران

بهترین دمپایی های المطراش موجود در ایران بهترین دمپایی های المطراش موجود در ایران  به کمک شرکت های بازرگانی و تجار وارد شده اند. این محصولات  وارداتی با توجه به ساختار و طرحی که بر روی آن پیاده سازی شده است و همچنین نوع موادی که در تولید آن به کار رفته است قیمت های مختلفی دارند. المطراش نوعی از دمپایی عربی است که به عنوان دمپایی راحتی شناخته شده است و در شهرهای جنوبی کشور مشتریان زیادی دارد. این محصول وزن سبکی دارد و با پسوند عربی فروخته می شوند. 

مطراش های موجود در بازار به سه دسته تقسیم بندی می شوند معمولی، طبی و مجلسی که هر کدام در زمینه ی رویه کفش و طرح روی آن و همچنین رنگ بندی ها و سایزبندی با هم تفاوت دارند. مطراش های متعلق به مردها بود و اما امروزه به دلیل استقبال از آن زنانه و بچه گانه این دمپایی ها هم تولید می شود.

رویه ی این محصولات باز است و انگشتان به راحتی می تواند حرکت کند و نفوذ هوا در این قسمت از پا و کف پا از جمله مزایای استفاده از این محصول می باشد. این محصول به خصوص در فصل تابستان و بهار و بیشتر در شهرهای جنوبی استفاده می شود. 

قیمت کلی انواع دمپایی المطراش

قیمت کلی انواع دمپایی المطراش قیمت کلی انواع دمپایی المطراش با توجه به کیفیت و مرغوبیت و همچنین نوع طرحی که بر روی آن پیاده سازی شده است و جنس این محصول متفاوت است. از جمله مزایای استفاده از این محصول طول عمر زیاد آن است چون در برابر گرما و سرما و رطوبت مقاوم است و می توان به راحتی شست و شو داد. برای اطلاع از قیمت دمپایی المطراش می توانید به این سایت مراجعه کنید ما در این سایت انواع این محصولات را با مشخصات کامل و قیمت های متنوع قرار داده ایم. 

و همچنین چندین شماره تلفن در پایین این سایت قرار دارد که شما می توانید به کمک این شماره تلفن ها با کارشناسان و مشاوران تماس بگیرید. قیمت های این محصولات چون وارداتی است ممکن است تحت عواملی چون تغییر قیمت ارز و همچنین عوارض گمرگ و پول کارگر مدام تغییر کند. 

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید