کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع صندل المطراش اصل

فروش انواع صندل المطراش اصل باعث شده تا اعتماد مشتریان بیشتر شود و بتوانند با خیال راحت خرید خود را انجام دهند. صندل ها نوعی دمپایی می باشند که حالت رسمی تری دارند و می توان در مکان های مختلفی آن ها را استفاده کرد و برای تمام گروه های سنی قابل استفاده است.

فروش انواع صندل المطراش اصل

مشخصات زیره صندل المطراش اصل

مشخصات زیره صندل المطراش اصل

مشخصات زیره صندل المطراش اصل شامل گزینه های زیر می شوند :

  • زیره آن از بهترین چرم اصل دوخته شده است.
  • بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشد.
  • دوخت محکم و با منظمی دارد.
  • مقاومت عالی دارد.

صندل های را خرید کنید که پشت آن ها دارای بند باشد تا  به خوبی از پاشنه پا محافظت کند و هنگام راه رفتن از بیرون آمدن پا جلوگیری کند علاوه بر این ها بندهای روی صندل باید بسیار محکم و پهن باشند تا پا به سمت چپ و راست در هنگام راه رفتن انحراف پیدا نکند.

زیره بهترین صندل باید به اندازه استاندارد نرم باشد به طوری که به راحتی خم شود و چرم بهترین گزینه زیره این نوع پاپوش ها می باشد به طوری که بهترین و گران ترین صندل ها دارای زیره چرم می باشند چون به اندازه کافی نرم و منعطف می باشند و از سنگینی بر روی کف پا جلوگیری می کنند.

بهترین صندل باید دارای زیره های باشد که از عرق کردن و بو گرفتن پا جلوگیری کند به همین دلیل توصیه می شود به هیچ عنوان مدل های که دارای زیره لاستیکی می باشند را خرید نکنید.

قیمت کلی صندل المطراش اصل در سال جاری

قیمت کلی صندل المطراش اصل در سال جاری

قیمت کلی صندل المطراش اصل در سال جاری به دلیل تقاضای فراوانی که در فصل تابستان داشت قیمت آن بالا رفته بود و رفته رفته با شروع پاییز قیمت افت پیدا کرد ولی به طور کلی قیمت صندل المطراش به عوامل مختلفی مانند جنس، مدل، نرخ ارز و… بستگی دارد.

در هنگام خرید صندل علاوه بر این باید به قیمت توجه کرد عوامل مهم دیگری هم وجود دارند که باید آن ها را مدنظر داشت که ما به برخی از آن ها اشاره می کنیم :

  • به جنس و وزن آن توجه کنید و در هنگام خرید صندل را به پا کنید و چند قدم با آن راه بروید و اگر راحت بود و از طبی بودن زیره آن اطمینان پیدا کرده اید به خرید اقدام کنید.
  • باید حداکثر 2 سانتی متر پاشنه داشته باشد.
  • از خرید صندل های که جلو بسته می باشند جلوگیری کنید چون باعث می شوند هوا به پای شما نرسد که این سبب می شود داخل صندل همیشه رطوبت وجود داشته باشد و زمینه ای مناسب برای رشد باکتری ها ایجاد شود.
  • اگر درد پاشنه و کمر دارید از صندل طبی حتما خرید کنید.
  • به هیچ عنوان صندل های لژدار را انتخاب نکنید.
  • یک فروشگاه عمده صندل حتما باید بهترین نمونه های این نوع پافزارها همانند صندل المطراش را در اختیار مشتریان بگذارد.
زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید