کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی صندل المطراش شیک در کرج

صندل المطراش یکی از زیباترین انواع صندل موجود در بازار کفش ایران است که دارای ماندگاری بسیار بالایی بوده و در حین حال همه ویژگی های یک صندل خوب و شیک تابستانه را دارا می باشد. عمده  فروشی صندل المطراش شیک در کرج واقع شده و از آنجا همه نیازهای خریداران عمده این محصول در سراسر کشور را تامین و سفارشات را برای آنها ارسال می کند تا آنها نیز اقدام به ارائه این محصول با کیفیت به مشتریان خود نمایند.عمده فروشی صندل المطراش شیک در کرج

شیک ترین طرح های صندل المطراش در تهران

شیک ترین طرح های صندل المطراش در تهران

صندل المطراش یکی از انواع صندل های عربی به شمار می رود که طی سالیان گذشته از کشور امارات وارد ایران شد و اکنون در برخی کارخانجات داخلی نیز تولید آن انجام می شود.

این محصول در انواع طرح های ساده و شیک در تهران وجود دارد که امکان تهیه آن برای همه به راحتی ممکن است.

شیک ترین طرح های صندل المطراش در تهران از جنس چرم های طبیعی با کیفیت هستند که زیبایی کم نظیری را در این محصولات ایجاد می نمایند. چرم به کار رفته در این صندل ها به دلیل طبیعی بودن جلوه ای خاص در این محصولات ایجاد کرده به گونه ای که طرح چرمی این صندل ها همگی با هم متفاوت است که این مساله از ویژگی های محصولات چرمی است.

در برخی از طرح های این صندل ها از اشیاء زینتی فلزی نیز استفاده شده است همچنین برخی از آنها دارای نمادها یا نوشته های چاپ پرسی بوده که در هر چه زیباتر و شیک کردن آنها نقش زیادی دارند.

این صندل ها در دو نوع بند نازک و پهن تولید شده اند که هر یک دارای زیبایی مخصوص به خود هستند و سلایق مختلف را راضی نگه می دارند.

تنوع طرح در این صندل بسیار زیاد است و انواع بند دار و بدون بند پشتی، لا انگشتی، جلو بسته و بسیاری طرح های دیگر این محصول می تواند همه خواسته های مورد انتظار خریداران این محصول را تامین کند.

شیک تریین این محصول در طرح های جدید به بازار عرضه شده است که برخلاف طرح های قدیمی از سادگی و در عین حال ظرافت بیشتری برخوردار است.

قیمت روز صندل المطراش شیک

قیمت روز صندل المطراش شیک قیمت صندل شیک المطراش رابطه مستقیمی با نوع طرح و میزان مواد مورد استفاده برای آن دارد. نوع دست دوز این محصول از زیبایی کم نظیری برخوردار است و از طرفداران بیشتری نیز برخوردار بوده و البته دارای قیمت بیشتری نیز می باشد.

فروش صندل المطراش در طرح های شیک مردانه و کودکانه انجام می گیرد و می تواند نیاز این قشر از جامعه به صندلی زیبا و مرغوب را به خوبی تامین نماید.

اطلاع از قیمت روز این صندل برای همه خریداران عمده ضروری بوده تا بر اساس قیمت این صندل شیک اقدام به سفارش تعداد مورد نیاز خود از فروشنده نمایند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید