کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش عمده دمپایی پلاستیکی انگشتی

سفارش دمپایی پلاستیکی عمده به میزان قابل توجهی انجام می گیرد؛ طبیعتاً خرده فروشان کفش و دمپایی در صدر سفارش دهندگان عمده این محصول قرار قرار دارند؛ می دانیم که دمپایی های پلاستیکی، تنوع بسیار بالایی داشته و برای مصارف مختلف در مدل های گوناگون تولید می گردند؛ به عنوان مثال می توان به دمپایی انگشتی پلاستیکی اشاره کرد که به نوبه خود انواع مختلفی دارد؛ این دمپایی ها، بیشتر برای فصل تابستان مناسب اند.

 

اطلاعات فنی دمپایی پلاستیکی انگشتی

دمپایی، نوعی پاپوش دم دستی است و علت نامگذاری آن به این شکل، قرار نگرفتن در جاکفشی است.
دمپایی ها از مواد مختلفی ساخته می شوند؛ اما به نظر می رسد که پلاستیک، رایج ترین متریال جهت تولید انواع دمپایی باشد؛ البته دمپایی های پلاستیکی نیز به نوبه خود با کیفیت های مختلفی ساخته شده اند.

دمپایی پلاستیکی را می توان متنوع ترین نوع دمپایی از نظر طرح، رنگ و مدل دانست؛ به همین دلیل این پاپوش ها را می توان به دسته های مختلف راحتی، حیاطی، روفرشی، طبی و … تقسیم نمود.

دمپایی پلاستیکی انگشتی، نوع خاصی از دمپایی است که با کمک بندی که لای انگشت شصت و انگشت کناری آن قرار دارد؛ پوشیده می شود.
هدف از طراحی دمپایی به این شکل، آن است که پاپوش مذکور، حالت روباز، راحت و خنکی داشته باشد؛ به عبارت دیگر پوشیدن دمپایی انگشتی، موجب عرق کردن پا نمی گردد؛ از این رو دمپایی های انگشتی برای فصل تابستان و اقلیم های گرم، مناسب به نظر می رسند.

عوامل موثر در قیمت دمپایی پلاستیکی انگشتی

قیمت دمپایی پلاستیکی انگشتی بر اساس شاخصه های گوناگونی تعیین می گردد؛ برخی از این فاکتورها به مشخصات فنی یا ویژگی های ظاهری دمپایی مربوط می شوند؛ اما برخی دیگر کاملاً وابسته به شرایط بازار هستند.

در ادامه مبحث بالا، مهم ترین عوامل موثر بر قیمت دمپایی پلاستیکی انگشتی را بیان می کنیم:

  • نوع پلاستیک به کار رفته برای تولید دمپایی و کیفیت آن
  • ضخامت و کیفیت ساخت دمپایی
  • محل تولید و مارک دمپایی پلاستیکی
  • سایز دمپایی انگشتی
  • زنانه، مردانه یا بچه گانه بودن
  • رنگ و مدل دمپایی
  • نوع و کاربرد دمپایی پلاستیکی (معمولی، مجلسی و …)

به عنوان مثال قیمت دمپایی پلاستیکی طبی مردانه با دمپایی انگشتی شیک و مجلسی زنانه متفاوت است.

علاوه بر آنچه در بالا بیان شد؛ محل عرضه یا نحوه خرید و فروش دمپایی نیز می تواند؛ تا حدودی بر قیمت آن تاثیرگذار باشد؛ مثلاً قیمت عمده دمپایی پلاستیکی به مراتب، پایین تر از قیمت جزئی آن است؛ البته یک سری مسائل مثل شرایط بازار واردات مواد اولیه، صادرات و واردات دمپایی، همچنین نوسان نرخ ارز نیز به نوبه خود تعیین کننده قیمت دمپایی پلاستیکی انگشتی هستند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید