کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دمپایی صندل طبی زنانه | قیمت بهترین دمپایی طبی زنانه

دمپایی صندل طبی زنانه :آیا می دانید که ویژگی های بهترین دمپایی طبی چیست؟ از کدام فروشگاه های امروزی عرضه دمپایی می توان بهترین کیفیت و قیمت از انواع دمپایی طبی زنانه و مردانه را خریداری کرد؟
شایان ذکر است که با توجه به اهمیت سلامت پای افراد و اینکه پا به عنوان قلب دوم انسان ها شناخته شده، اهمیت دادن به انتخاب یک کفش و به ویژه یک دمپایی باکیفیت در هنگام خرید، می تواند از عوارض احتمالی پس از آن، جلوگیری به عمل آورده باشد.
اما آیا می دانید که یکی از استانداردترین مدل های دمپایی در بازارهای امروزی، انواع دمپایی طبی بوده اند؟ آیا از فواید دمپایی طبی چیزی می دانید؟
شایان ذکر است که دمپایی طبی، اگر چه به منظور تقویت قوس کف پا طراحی شده، اما می تواند به تراز شدن پاها نیز کمک شایانی را نموده باشد و مانع از عوامل آزار دهنده برای پا و کف پا گردد.

جالب است بدانید که عواملی چون درد پا و یا خار پاشنه، با پوشیدن دمپایی طبی کاهش یافته و یا از بین می رود. باید اضافه کرد که پوشیدن یک دمپایی طبی مرغوب و درجه یک، می تواند حتی منجر به جریان منظم خون در پاهای افراد گردیده باشد.

حال آیا می دانید که با توجه به اینکه هزینه کمتر استفاده از دمپایی طبی جهت جلوگیری از مشکلات گوناگون کمتر از هزینه جراحی بوده، از کدام مراکز فروش می توانید استانداردترین مدل های دمپایی طبی را خریداری کنید؟

 

دمپایی صندل طبی زنانه | قیمت بهترین دمپایی طبی زنانه

خرید بهترین دمپایی طبی زنانه

در حال حاضر انواع شیک ترین و استانداردترین مدل های دمپایی طبی زنانه، آماده ارسال به تمامی بازارهای کشور با نرخ قیمت روز بازار و یا قیمت تولید کارخانجات معتبر در کشور می باشد.
برای خرید کافیست سفارش خود را از سایت های معتبر اینترنتی ثبت نمایید.

جدید ترین دمپایی صندل طبی زنانه هرساله فصل بهار وارد بازار میشود که از نوع و تنوع بالایی برخوردار می باشند مثل دمپایی چسبی ،پلاستیکی ،دمپایی مجلسی،دمپایی مخصوص دستشویی و غیره می باشد

  صندل طبی زنانه معراج طب، مدل ۲۰۳ در رنگ های متنوعی تولید می شود. صندل طبی زنانه معراج طب از آستر و کفی تمام چرم و زیره PU ساخته شده است. صندل های طبی به انگشتان شما فضای کافی برای حرکت آسان به اطراف را می دهند و مانع از سایش پا در کناره های کفش می گردد. پاشنه صندل طبی طوری طراحی شده است است که پا را به جلو نمی کشد و آن را در وضعیت نامناسب قرار نمی دهد. پوشیدن صندل های طبی، پا را در یک محیط سالم قرار می دهد که می تواند کارکرد و حرکت پا را تسهیل کند. به طور جدی، صندل های طبی می توانند بیماران دیابتی را از خطر از دست دادن پا برهانند. صندل های طبی تحرک مناسبی برای افراد ایجاد می کنند، درد مزمن پا و مسائلی مانند کف پای صاف، التهاب غلاف کف پا، پینه، خارپاشنه و … نه تنها حرکت افراد را کند می کنند؛ بلکه می توانند شخص را از قدم زدن با دیگران باز دارند. برای خرید یک کفش طبی مناسب باید ویژگی های زیادی را در نظر بگیریم، این ویژگی ها عبارتند از: – یکی از ویژگی های کفش طبی اندازه مناسب و استاندارد پاشنه آن است؛ هر دو نوع کفش بدون پاشنه و پاشنه بلند مضرند. مناسب ترین اندازه پاشنه بین ۱٫۵ تا ۴ سانتی متر می باشد. – انگشتان پا باید در پنجه کفش فضای کافی داشته باشند تا از هم باز شوند و کمی به بالا و پایین بروند. – وقتی عرض یا ارتفاع پنجه کفش کم باشد بیماری های زیادی مانند انگشت چکشی، میخچه و هالوکس والگوس را ایجاد می کند. بهتر است بجای استفاده از کفش های نوک تیز از کفش های با پنجه گرد استفاده کنید. – پشت پاشنه باید سفت و محکم باشد و زمانی که با شست روی آن فشار دهید، نباید فرو رود. در این حالت می بایست با دست کشیدن به داخل کفش، نرمی و یکنواختی سطح داخلی حس گردد. – جنس رویه کفش باید مناسب باشد تا تهویه داخل کفش برقرار باشد و پا عرق نکند. – کفش باید کاملا اندازه پا باشد، نه تنگ‌تر و نه گشادتر؛ اگر کفش تنگ باشد به پاها فشار آورده و خون رسانی مختل می شود و حتی زخم ایجاد می شود. اگر کفش گشاد باشد بازی کردن پا درون آن و ساییدگی و اختلال در انتقال نیرو ایجاد می شود. – زیره باید استحکام کافی داشته باشد و شوک وارده به کف پا را جذب کند. در ضمن اگر زیره کفش محدب باشد یعنی در قسمت وسط، پایین تر از دو انتهای آن باشد، موقع اصابت پاشنه به زمین و موقع بلند شدن پنجه از زمین فشار زیادی به کف پا و مچ پا وارد نمی شود و راه رفتن با آن راحت تر می شود. – کفی کفش باید قوس هایی داشته باشد که متناسب با هندسه پا باشد تا وزن به صورت متناسب بر روی تمام سطح کفی توزیع شده و پا احساس راحتی کند.

دمپایی صندل طبی زنانه

دمپایی صندل طبی زنانه دمپایی صندل طبی زنانه ارتوتیک برای اصلاح و تطبیق کفش با قوس پا دارای عمق بیشتر وکفی قابل برداشت هستند

از آنجا که عمق صندل های ارتوتیک  قابل تنظیم است این صندل ها و دمپایی ها برای افرادی که بیماری های پا یا بد شکلی و نواقص پا مثل پینه پا یا پای دیابتی ها یا میخچه مبتلا هستند گزینه مناسبی است

خرید عمده دمپایی صندل طبی زنانه به نفع فروشندگان مغازه ها می باشد که در این زمینه می توانند از خرید عمده اینترنتی استفاده کنند. 

بازار دمپایی صندل طبی زنانه در کشور

بازار دمپایی صندل طبی زنانه در کشوردر بازار دمپایی صندل طبی زنانه در کشور مارک های  مختلفی وجود دارد که به سبب نیاز مورد عمده فروشی قرار می گیرد.

اما در بین همگی آنها برخی بسیار مرغوب تر هستند برخی از افراد که به علت مشکل هایی نظیر دیسک کمر و خار پاشنه مجبور به پوشیدن کفش هایی هستند که بتوانند به تدریج بهبودی خود را بدست آورند که می توان این ها را جز بهترین مارک دمپایی صندل طبی زنانه دانست.

باید در خرید صندل و دمپایی ها دقت بسیار داشته باشیم چون پا از مهمترین بخش بدن انسان می باشد که باید با دقت آن را انتخاب کرده تا باعث آسیب به پا نشویم. 

شرکت تولیدی دمپایی صندل طبی زنانه صادراتی

شرکت تولیدی دمپایی صندل طبی زنانه صادراتیبا شروع شدن فصل گرما جدیدترین دمپایی صندل طبی زنانه وارد بازار می شود که انواع و شکل های مختلفی دارد.

فروش اینترنتی هم جز راحت ترین و رایج ترین روش خرید این نوع صندل ها می باشد این صندل ها شامل صندلهای با پاشنه و بدون پاشنه ،چرمی و غیره می باشد این صندل ها از شرکت تولیدی دمپایی صندل طبی زنانه صادراتی ازکشور خارج می شود

انواع دمپایی و صندل طبی زنانه و مردانه
ارتوپد فنی مرکز جامع توانبخشی امید مشکلات پا به دلایل مختلفی از جمله بیماری، آسیب دیدگی‌ها، استفاده از کفش‌های نامناسب یا افزایش سن به وجود می‌آید. ما در مرکز جامع توانبخشی امید انواع متنوعی از کفش‌های طبی و محصولات مراقبتی از پا را ارائه می‌دهیم که می‌تواند درد را کاهش داده و از ایجاد عارضه‌های ناسالم در پا جلوگیری کند. اگر شما از درد یا خستگی پا در هنگام استفاده از صندل و دمپایی رنج می‌برید، متخصصین ما در مرکز جامع توانبخشی امید آماده پاسخگویی به شما هستند. آیا شما از بیماری‌های زیر رنج می‌برید؟  پاهای دیابتی،  پرونیشن پا ،  کف پای صاف، پینه پا 
یا فقط پاهای حساسی دارید، ما صندل‌های طبی داریم که برای پاهای شما و بیماری‌های مرتبط با آن مناسب است. در صندل‌های سالم که حالت تهویه‌ای دارند پای شما بدون اینکه ناراحت باشد خنک می‌شود. 

سفارش دمپایی صندل طبی زنانه به صورت عمده

سفارش دمپایی صندل طبی زنانه به صورت عمدهسفارش دمپایی صندل طبی زنانه به صورت عمده در تمام نقاط ایران وجود دارد
جدیدترین دمپایی صندل طبی زنانه به صورت عمده وتک فروشی دربازارهای تهران  شهرستانها وجود دارد که با تبلیغات اینترنتی توانسته اند فروش خود را به حداکثر برسانند

اولیم تولید کننده دمپایی صندل طبی زنانه در تهران شروع به کار کرد   موفق شدن در شهرهای دیگر کار خود را توزیع کنند

قیمت عمده دمپایی صندل طبی زنانه در قسمت های مختلف بستگی به جنس و نوع کیفیت دمپایی و صندل طبی دارد که برای بیماری های پا بسیار مناسب بوده و به بهبود بیماری و راختی بیمار بسیار کمک می کند

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید