کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع مدل دمپایی خانگی

انواع مدل های شیک و بادوام دمپایی خانگی را هم اکنون می توانید با مراجعه به فروشگاه های آنلاین اینترنتی؛ خریدی مقرون به صرفه تر را تجربه نمایید.

دمپایی خانگی در میان سایر مدل های دمپایی از نرخ فروش بالایی برخوردار بوده و در مدل های متنوع زنانه و مردانه و حتی بچه گانه، روانه بازارهای فروش شده است.

به طور کلی این دمپایی ها از پلاستیک و پارچه تولید می گردد که مصارف عمده ای در میحط های گوناگون منازل داشته است. از جمله مدل های دمپایی خانگی، می توان به دمپایی مخصوص آشپزخانه، دمپایی سرویس های بهداشتی، دمپایی حمام و دمپایی روفرشی اشاره کرد.

خرید دمپایی خانگی

 

دمپایی مخصوص آشپزخانه، بایستی مناسب سطح های سرامیکی لغزنده باشد تا خانم هایی که اغلب زمان خود را در محیط های آشپزخانه صرف می کنند؛ نگرانی بابت لیز خوردن نداشته باشند.

دمپایی های مخصوص سرویس بهداشتی، غالبا از جنس پلاستیکی و سربسته بوده و دمپایی مناسب حمام، از نوع پلاستیکی با سوراخ های ریز تعبیه شده در کفی خود می باشد تا آب در کف دمپایی جمع نشده و منجر به لیز خوردن افراد نگردد.

خرید دمپایی خانگی

 

دمپابی روفرشی هم مناسب خانم ها و آقایان تولید شده که در انواع دمپایی حوله ای، دمپایی یکبار مصرف، دمپایی روفرشی مجلسی و … روانه بازارهای فروش شده است.

خرید دمپایی خانگی

 

خرید مدل های متنوع دمپایی خانگی

دمپایی خانگی در مدل های بادوام و شیک، تولیدی کارخانجات معتبر تولیدی، هم اکنون آماده سفارش خرید کلی و جزئی از طریق سایت های معتبر اینترنتی می باشد.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید